Home Computers Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3200MHz C16 Desktop Memory Kit – Black (CMK16GX4M2B3200C16)
Back to products
Corsair Vengeance LPX 16GB (2x8GB) DDR4 DRAM 3200MHz C16 Desktop Memory Kit – Black (CMK16GX4M2B3200C16)
Compare
Add to wishlist
Category: Computers
Share:
  • Description
Description
Brand: Corsair
Color: Black
Features:
  • A low-profile height of just 34mm ensures that vengeance LPX even fits in most small-form-factor builds.
  • Supports Intel XMP 2.0 for simple one-setting installation and setup.
  • Available in multiple colors to match the style of your system.
Package Dimensions: 12x155x100
Release Date: 01-03-2018
UPC: 843591070454
Related products
-29%
Add to cart
Quick view
Compare
Add to wishlist
Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz C16 LED Desktop Memory – Black
Computers
-16%